Rüya Tabirleri / ağız rüyaları / Rüyada ağızda balgam görmek

Rüyada ağızda balgam görmek

Rüyada ağızda balgam görmek derdin sona ereceğine, yaşamının çok lüks bir hale geleceğine, yakın bir arkadaşın vesile olduğu bir ilişkinin evlilikle noktalanacağına, hiç beklenmedik bir işten yüklü miktarda para geleceğine ve atılan her adımda bolluk ve bereket ile karşılaşılacağına, iş seyahatine çıkacağına ve oradan büyük başarılarla döneceğine, hiç beklemeyen bir anda kötü haberler alınacağına inanılır.

Rüyada ağızda balgam gördüyseniz

  • Gerekli analizleri yapmadan veya belli yöntemlerle ilerlemeden yola çıkmanız durumunda, peşinden gittiğiniz fikrin ya da bazı isteklerinizin gerçekleşme veya başarılı olma şansı zayıf olabilir.
  • Olayları farklı kişilerin soruşturup, ona göre karar vermelisiniz.

Rüyada elle ağzından balgam çıkarmak hayal edilen şeylerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, çok istediklerinin Allah tarafından çalışması ve inanması karşılığında kendisine nasip edileceğine, manevi olarak çok rahat edileceğine, bir sebeple iş dünyasında prestij kaybı yaşanacağına, dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine, eşlerin muhabbetinin artacağına yorumlanır.

Rüya yorumcularına göre rüyada ağza balgam gelmesi büyüyeceğine ve böylece kazancının da yerinde olacağına, hiç hayal edilmeyecek mevkilere terfiler alınacağına, hayattan aldığı zevkin ve keyfin de artmasına vesile olacağına, en büyük acılarının dineceğine, aile işlerinin başına geçeceğine, hayatının daha konforlu ve lüks duruma geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ağzından balgam çıkarmak ailesine daha güzel günler yaşatmak için uğraşacağına, hatasız ve en başarılı şekilde iş yapmak için çaba gösterileceğine, buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, çok iyi giden işlerin duracağına hatta iş yerinin iflas edeceğine, rakiplerin başarı kazanacağına alamettir.

Rüya alimlerine göre rüyada ağzının balgam dolması çok büyük kazançlar elde ederek çok yüksek mevkilerde kendisine yer edineceğine, bazı kimselere haksızlık edeceğine, iş yeri sahibi olacağına, ancak gireceği yolun da çetin olacağına, ancak bu kişi ile olan işin sona ermesi ile sorunların ortadan kalkacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments