Rüya Tabirleri / ağaç rüyaları / Rüyada ağaçta bezelye görmek

Rüyada ağaçta bezelye görmek

Rüyada ağaçta bezelye görmek maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine, üzgün ve hasta olacağına, işlerin her zaman rast gideceğine ve mutlu olunacağına, direnmeye ve gösterilen sabra rağmen işin gittikçe kötüleşip iflasla sona ereceğine, yaşanan aksaklıkların ortadan kaldırılacağına, yanlış kararlar alınması suretiyle maddi konularda büyük kayıplar yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada ağaçta bezelye gördüyseniz

  • Başkalarının belli başlı kararlarını, başlangıçlarını ya da onlara uyan şeyleri önemsememelisiniz.
  • Dikkatli ilerlemenizde fayda var.

Rüya tabirlerine göre rüyada ağaçtan bezelye toplamak sorunların bu sayede çok kısa sürede ve kolay bir şekilde ortadan kalkacağına, para konusunda da ciddi kayıplar yaşayacağına, büyük sıkıntılar yaşanacağına ve üzüntülü durumlara düşüleceğine, atılan adımların maddi ve manevi olarak çok zarar vereceğine, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine ve çok hayırlı bir evlada sahip olacağına, işlerinin kısa bir sürede hiç olmadığı şekilde büyük bir düşüşe geçeceğine ve yakın zamanda kendisinin bile çok şaşıracağı ve sorun yaşayacağı bir işe karışacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments