Rüya Tabirleri / ağaç rüyaları / Rüyada ağaç hediye almak

Rüyada ağaç hediye almak

Rüyada ağaç hediye almak çok iyi işler yapılacağına, güzel ve hayırlı günler yaşamaya başlayacağına, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına, aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, hayatında bolluğun ve bereketin hüküm süreceği günlerin geleceğine, deyim yerindeyse elinin dönmez olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ağaç hediye almak gördüyseniz

  • Yapacağınız çok önemli anlaşmalarda karşınızdaki kişiyle bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.
  • Etrafınızdaki kişilerin akıl sağlığından şüphe duymaya başlayabilirsiniz.

Rüyada limon ağacı hediye almak iş hayatı ile ilgili çok hayırlı gelişmeler ile bir şekilde sorunlarının her geçen gün daha kolay bir hale geleceğine, kendisi için mal mülk alacağına, insanlar tarafından takdir toplayacağına, malını ve parasını kaybedeceğine, çevresindeki kişilerin de mutlu olmaları için çaba göstereceğine, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada gül ağacı hediye alınması istediği herşeye kavuşacağına, ticari anlamda yön değiştireceğine, onların ahını alacak sözler edeceğine ya da hareketler de bulunacağına, onlarla iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra herşeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına, iş hayatında kazanç elde etmeye başlayacağına, çok kötü sonuçlar doğuracağına işaret eder.

Rüyada zeytin ağacı hediye almak hasret çekenin sevdiği kişiye kavuşacağına, çok zengin olmasa dahi kimseye el açmadan ömrünü tamamlayabileceğine, bundan sonra hep başarılı işler yapacağına, mal ve mülk kaybı yaşanacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına delalet eder.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hatice

Rüyamda kökü ile birlikte bana büyük bol yapraklı bir ağaç hediye edildi. Sevindim ve oraya mı diksem, buraya mı diksem diye bakındım kaldım.