Rüya Tabirleri / adres rüyaları / Rüyada adres tarif etmek

Rüyada adres tarif etmek

Rüyada adres tarif etmek çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine, nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine ve geçici bir ayrılık yaşanacağına, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, sıkıntılı durumların yakın zaman içinde son bulacağına, bir sebeple işlerinin sıkıntıya gireceğine, büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada adres tarif etmek gördüyseniz

  • Bitirilmemiş işler ya da planlar da gerginliğe neden olabilir veya üzerinizde baskı yaratabilir.
  • Farklı niyetleri, ajandaları veya beklentileri olan kişiler kendilerini ya da olayları çok farklı gösterebilirler.

Rüyada adres tarifi alındığında sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulacağına, zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına ve sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine, hayatından ve şansından yana razı geleceğine, doyasıya hasret gidereceğine, kendini beğenmiş ve biraz ters bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, ancak bir türlü başaramayacağına ve istemeden de olsa işle ilgili geri dönüşü olmayan bir karar vereceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments