Rüya Tabirleri / sandık rüyaları / Rüyada açık sandık görmek

Rüyada açık sandık görmek

Rüyada açık sandık görmek geleceğe daha umut dolu bakacağına ve moralinin yerine geleceğine, kırgınlıkların tatlıya bağlanacağına, çalışma hayatını kurtarmak amacıyla istenmeyen yollara girileceğine ve tartışmaların arasında kalınacağına, tövbelerinin karşılık bulacağına ve içinin rahata ereceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, sevilen bir kişi tarafından bir haksızlığa uğranılacağına işarettir.

Rüyada açık sandık gördüyseniz

  • Yaratıcılık gerektiren, maddi içerikli veya sevgi temalı ilişkilerinizle bağlantılı konularda rahatsızlık yaratan durumlar oluşabilir.
  • Eğlenceli veya karlı işler, olanaklar veya fırsatlar söz konusu olabilir.

Rüyada ağzı açık sandık görüldüyse lüks ve rahat şekilde yaşayacağına, rahatının her zaman yerinde olacağına, anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına ve büyük bir rahatlığa erileceğine, el attığı her işten zararla çıkacağına ve aile hayatı ile ilgili çeşitli kavgalara girip kötü durumlara düşeceğine, hayat standartlarının yüksek olacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments