Rüya Tabirleri / acı rüyaları / Rüyada acı salça görmek

Rüyada acı salça görmek

Rüyada acı salça görmek sıkıntılarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, rüya sahibinin gireceği büyük bir iş sayesinde hiç beklemediği bir anda bir miktar hayırlı paraya ve mala kavuşacağına, şöhretli biri olunacağına ve işlerin uzun süre boyunca böyle devam edeceğine, haksız ve güvensiz kişiler ile muhatap olunması gerekeceğine, iş konusunda uzun süren tartışmaların sona ereceğine, kişinin geçim sıkıntısına düşeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada acı salça gördüyseniz

  • Özgürlük ya da özgür düşünme arayışınız artıyor.
  • Hayatınıza, yaratıcılık gerektiren işlerinize veya ilişkilerinize biraz daha fazla renk getirmek isteyebilirsiniz.

Rüyada acı salça yemek sevdiği kişilerden birinin hasta olması sebebiyle çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve zor günler geçireceğine, işlerin her geçen gün daha çok kişiye ulaşacağına, elde bulunan mal ve mülkün bir kısmının elden çıkarılacağına, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine, size zarar vermek isteyen ama bir türlü bu emellerine ulaşamayan insanların varlığına, ancak yakın bir kişiden kaynaklanacak olan bir sorunun daha büyük bir baş ağrısı yaratacağına delalet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments