Rüya Tabirleri / abla rüyaları / Rüyada ablanın hediye vermesi

Rüyada ablanın hediye vermesi

Rüyada ablanın hediye vermesi aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına ve çok güzel günlerin yaşanacağı zamanların geleceğine, eski küskünlüklerin giderilerek geleceğe pozitif bir şekilde bakılacağına, istemeden bazı sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına, sevdiği bir kişinin uzun zamandan beri arzuladığı bir şeyi kendisine hediye olarak vereceğine ve daha önce kaçırdığı bir fırsatın tekrar kapısını çalacağına, ortaklar arasında bazı tartışmaların meydana geleceğine, kısmetlerin günden güne artacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ablanın hediye vermesi gördüyseniz

  • En azından onlar tarafından önemsenmediğinizi hissederek bozulabilirsiniz.
  • Parasal konuları veya iş birliklerini ya da kariyerinizi ilgilendiren konularda yaşanan tıkanıklık veya terslikler sona eriyor.

Rüyada ablaya hediye alındıysa uzun zamandır hasretini çektiği biriyle kavuşacağına, hayat mücadelesini yalnız vereceğine, çok daha rahatsız edici durumlara düşeceğine, karanlık geçen günlere güneş doğacağına, tamamen içine kapanacağına, bir arkadaşlığınızın iyi bir dostluğa dönüşmesine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments