Rüya Tabirleri / abdest rüyaları / Rüyada abdest almak namaz kılmak

Rüyada abdest almak namaz kılmak

Rüyada abdest almak namaz kılmak zorlukları teker teker aşacağına, işlerinde çok büyük ilerleme sağlayacağına, dertlerini ve kederlerini arkasında bırakacağına, başka sorun varsa ortadan kaldırılacağına, işten yana kısmetinin kapanacağına, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine delalettir.

Rüyada abdest almak namaz kılmak gördüyseniz

  • Hafif tatsız olarak değerlendirilebilecek olaylar veya belli belirsiz hareketler belli konularda bazı düzenlemeler ya da değişiklikler yapılması gerektiğinin göstergesi olabilir.
  • Yakınınız olan yaşlı bir bayan yüzünden bazı sıkıntı veya üzüntüleriniz olabilir.

Rüyada abdest almak namaza hazırlanmak çok büyük projeler gerçekleştirip yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili olaylar ve düşünceler için edilen duaların Allah katında kabul edileceğine rivayet etmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada abdest alıp namaza gitmek helal lokmalar yiyeceğine, kötü günler görüleceğine, işlerine dört elle sarılacağına, büyük miktarda kazanç sağlayacağına, mesleki anlamda kendini ve pozisyonunu geliştirmek için yeni ortalıklar ve yeni yatırımlar yapacağına, iyi geçineceğine ve hep afiyette kalacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada abdest alıp namaza durmak keyfinin ve moralinin kaçacağına, sorunlarının çözülmesi ve borçlarının ödenmesi için bu kişiden yardım alınacağına, sıkıntıların ve zorluğun yakın zaman içinde ve herhangi bir zarar vermeden biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada abdest alıp namazı beklemek yeni girişimlerde bulunacağına ve gelirinin arttırmak için atılıma geçeceğine, manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine, attığı her adımda daha kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalacağına, işlerinin bazı kişiler tarafından baltalancağına işaret ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada abdest alıp namazı kaçırmak büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, kazançta zarar edeceğine, aile hayatının her zaman çok iyi bir şekilde gideceğine, mutluluk dolu bir hayata sahip olacağına, sıkıntıların zamanla çözüleceğine ve refah içinde olunacağına alamet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments